PL EN

Systemy ATC

Kontrola Ruchu Lotniczego


multisoft_installation_map_thumb

Multisoft posiada w swojej ofercie sprawdzone rozwiązania informatyczne obejmujące całość procesu zarządzania przestrzenią powietrzną. Od kompleksowych systemów komunikacyjnych poprzez stanowiska kontrolerów ruchu lotniczego, aż do rozbudowanych systemów nagrywających. Posiadamy duże doświadczenie w integracji nowych rozwiązań z istniejącą infrastrukturą, dzięki czemu możemy zaoferować nie tylko stworzenie takiego systemu od podstaw, ale również rozbudowę istniejącej już infrastruktury.

W ofercie posiadamy szeroką gamę elastycznych systemów, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom rozwiązanie dokładnie dopasowane do ich potrzeb nie tylko pod względem funkcjonalnym, ale i kosztowym.

Ponad dwie dekady doświadczenia w instalacji i obsłudze systemów kontroli lotów pozwalają nam zagwarantować najwyższą jakość usług w tej branży.

Każda instalacja jest poprzedzona wizytą naszych doświadczonych inżynierów, którzy mają na celu ocenę istniejącej infrastruktury. Chociaż zawsze możemy zbudować nowy system od podstaw, to uważamy, że w wielu przypadkach warto przynajmniej rozważyć rozbudowę istniejącej infrastruktury. Takie rozwiązanie często jest bardziej efektywne zarówno pod względem wydajnościowym, jak i kosztowym.

Niezależnie od wybranej strategii możemy zapewnić wsparcie na każdym etapie przedsięwzięcia – od projektu i opracowania założeń systemu poprzez dostosowanie istniejącej infrastruktury informatycznej aż do pełnej integracji zakończonej uruchomieniem operacyjnym. Posiadamy doświadczenie w instalacji systemów monitorowania firmy Jotron AS, dla którego jesteśmy partnerem strategicznym oraz wiele udanych instalacji systemów Indra, Leonardo oraz Thales.