PL EN

Outsourcing


Prowadzenie firmy w XXI wieku niesie ze sobą nowe, nieznane wcześniej wyzwania. Wykorzystanie nowych technologii stało się koniecznością, a zaopatrzenie firmy w wydajny i niezawodny sprzęt komputerowy często decyduje o jej przetrwaniu. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy kompleksową opiekę nad firmową infrastrukturą IT.

Pierwszym krokiem na tej drodze będzie wspólne określenie Twoich potrzeb i wymagań oraz wypracowanie strategii jak je efektywnie spełnić. Przeprowadzimy analizę specyfiki Twojej branży i na podstawie posiadanej już infrastruktury IT zaproponujemy kierunki jej rozwoju.

Multisoft zapewnia szeroką gamę pakietów serwisowych, jak również rozwój oprogramowania. Nasz zespół ekspertów ma światowe doświadczenie w rozwiązaniu bieżących oraz potencjalnych problemów, jakie mogą się pojawić na polu IT.

Zbudujemy i wyposażymy Państwa system informatyczny w komputery, drukarki, oprogramowanie i sprzęt specjalistyczny. Zajmiemy się doradztwem i serwisem, a dzięki temu Państwa firma będzie mogła skupić się na swoich priorytetach i realizacji misji.

Koszty budowy sieci, wyposażenia, komputerów nie obciążą bezpośrednio budżetu firmy, a zostaną rozłożone w dłuższym okresie zależnie od możliwości firmy!

„Przedstaw nam swój problem a my znajdziemy sposób by go rozwiązać!”