PL EN

Usługi

Multisoft jest w stanie dostarczyć Twojej firmie kompleksowe wsparcie IT, które będzie spełniało wymagania jakie przed nami postawisz. Nasze rozwiązania będą dostosowane do Twojego budżetu, objęte pełną gwarancją, a dodatkowo będziesz mógł liczyć na nasze wsparcie techniczne działające przez całą dobę .

Przykładowo możemy Tobie zaoferować kompletne stanowisko pracy (komputer, monitor, peryferia) wraz z potrzebnym oprogramowaniem według zatwierdzonej przez Ciebie specyfikacji. Wraz ze sprzętem otrzymasz również wsparcie techniczne ze strony naszych wysoko wykwalifikowanych inżynierów. Dzięki temu w razie gdyby którekolwiek z dostarczonych przez nas urządzeń uległo awarii możesz liczyć na naszą pomoc. Oferujemy zarówno pomoc zdalną jak i bezpośrednią.

Multisoft zapewnia również wsparcie istniejącej infrastruktury IT (w tym także tej niedostarczonej przez nas). W takim przypadku nasi klienci nie muszą zatrudniać dodatkowych inżynierów czy informatyków, którzy opiekowaliby się firmowym sprzętem.

Wszystkie usługi oferowane przez Multisoft są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.